Zero SMOKE Recenze. Je to podvod?

Zero SMOKE je zařízení na odvykání kouření, které se skládá z dvojice biomagnetů, které se nosí na vnitřní a vnější straně horní části ucha v určitém tlakovém bodu. Magnety pracují skrze ušní terapii a využívají principy akupunktury pro uvolnění stejného endorfiny, jako se v mozku uvolňuje, když je kouřena cigareta. Kuřák může ještě kouřit při používání magnetů, ale může si všimnout, že cigareta už není tak atraktivní a bude postupně ztrácet chuť kouřit, zpravidla do jednoho týdne.

Ušní terapie byla objevena Dr. Paul Nogierem v roce 1950, když si všiml, spojení mezi jednotlivými oblastmi na a uvnitř ucha, které, pokud jsou stimulovány, ulevovaly od bolesti v odpovídajících částech těla. Magnety jsou nošeny v určitém místě na uchu, které odpovídá oblasti v mozku, která se aktivuje, když je kouřena cigareta.

Zero SMOKEZero SMOKE je v seznamech Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv vedené zdravotnické zařízení, které slouží jako náhrada za kouření bez chemikálií a bez nikotinu, stejně jako mnoho jiných zařízení na odvykání kouření.

Používání Magnetů Zero SMOKE

Zero SMOKE nevyžaduje a nepotřebujete žádné další věci navíc, takže není nutné nic objednávat po obdržení původního výrobku. Tyto biomagnety se nosí po dobu 3 až 4 hodin každý den, obvykle několik hodin ráno a pak pár hodin později během dne. Zpočátku jsou magnety umístěny na levém uchu, ale v případě, že vás začnou obtěžovat, mohou být magnety přemístěny na druhé ucho.

Výrobce uvádí, že Zero SMOKE by neměly být používány kýmkoli s kardiostimulátorem, defibrilátorem, implantovanou inzulínovou pumpou, nebo s jiným zdravotnickým elektrickým přístrojem, neboť magnetické vlastnosti Zero SMOKE můžou interferovat s fungováním těchto zařízení. Kromě toho, by Zero SMOKE neměly používat těhotné ženy.

Ingredience Zero SMOKE:

Vzhledem k tomu, Zero SMOKE není určen k vnitřnímu použití, nemá seznam ingrediencí. Sada Zero SMOKE biomagnetů je potažena 24 karátovým zlatem, takže je méně pravděpodobné, že lidé, kteří jsou alergičtí na levnější kovy, budou mít kožní problémy, kvůli kontaktu s magnety.

Výrobce poskytuje 30-ti denní záruku, kdy zákazníci, kteří nejsou spokojeni, můžou vrátit produkt do 30 dnů za plnou náhradu, kromě poplatku za dopravu. K dispozici je také speciální nabídka prostřednictvím bezplatného telefonního objednávkového systému, kde mohou zákazníci získat druhý Zero SMOKE zařízení pro přítele nebo člena rodiny.

Zero SMOKE

Opravdu Zero SMOKE Funguje?

Na webových stránkách, Zero SMOKE tvrdí, že výrobek pomohl více než 2 milionům lidí přestat kouřit. Použití akupresury k aktivaci bodů na těle pro určité výsledky se ukázalo jako účinné v mnoha výzkumných studiích, takže za magnety Zero SMOKE stojí vědecké principy. Názory na produktu jsou však smíšené.

Mnoho lidí poznamenává, že zařízení Zero SMOKE snížilo jejich nutkání kouřit, ale neeliminovalo ho úplně. Přestože, například přesun od kouření dvou krabiček denně k jedné polovině krabičky denně, je působivý, není to absolutní skoncování s kouřením.

Je poměrně malý počet uživatelů, kteří tvrdí, že byli schopni přestat kouřit výhradně s pomocí Zero SMOKE; mnoho z těch, kteří skončili, poznamenalo, že začali používat výrobek se silnou vůlí přestat kouřit a věří, že to pomohl udělat rozdíl. Ostatní zákazníci byli frustrováni, protože se zdálo, že používání magnetů Zero SMOKE nemá žádný vliv na jejich chuť na cigarety.

Zero SMOKE

“Tento produkt je stejný jako použití akupunkturní jehly v uchu, s tím rozdílem, že používá magnety! Pomůže vám snížit touhu po nikotinu, nejsem si tak jistý, že si úplně odvyknete, ale člověk nikdy neví, vždy záleží na lidech, jak víte .. Ale rozhodně pomáhá zbavit se 50 až 70 procent chutě, jakmile magnety začnete používat … já doporučuji nemít je na uchu déle než 2 až 4 hodiny, nebo vás ucho začne bolet .. Jakmile začnete magnety používat, vaše touha zmizí .. Takže vám to pomůže ve vaší cestě k odvyknutí kouření !!! “

připomínky a názory Zero SMOKE

Leave a Reply