Slim Pectin Recenze: opravdu Slim Pectin funguje?

Potenciál Slim Pectin k ovlivnění hubnutí pochází z toho, že je to rozpustná vláknina. Stejně jako jiné typy rozpustné vlákniny, absorbuje vodu a tvoří viskózní hmotu, která prochází žaludkem a tenkým střevem nestrávena.

Když se Slim Pectin dostane do vašeho tlustého střeva, pektin přidává vlhkost stolice, ale také plní další důležitou roli: Je fermentována bakteriemi ve vašem tlustém střevu, což podporuje dobré bakterie a produkuje energii používanou tlustým střevem.

Kontrola Apetitu s Slim Pectin:

slimpectin Jedním ze způsobů, jak vám Slim Pectin pomůže zhubnout, je to, že vám dá pocit sytosti. Když absorbuje vodu a rozšiřuje se, roztáhne žaludek a spouští receptory natažení. Receptory vysílají signály do vašeho mozku, říkají mu, že je váš žaludek plný. Jako reakci, váš mozek spouští uvolňování hormonů, které prodlužují pocit sytosti.

Slim Pectin je rosolovitá hmota, která také zpomaluje vyprazdňování žaludku, což znamená, že trvá déle, než potraviny opustití váš žaludek a vstoupí do tenkého střeva. Tato činnost dále přispívá k pocitu sytosti a spokojenosti.

Vedlejší účinky Slim Pectin:

Jablečný pektin (hlavní ingredience v Slim Pectin), rozpustná vláknina obsažená v jablcích, se také nachází v jiných druzích ovoce. Avšak obsah pektinu v jablcích je zvláště vysoký ve srovnání s jinými druhy ovoce. Jablečný pektin je k dispozici jako doplněk stravy jako Slim Pectin a je běžně používaný pro jeho údajné výhody pro zažívání.

Je nepravděpodobné, že pocítíte vedlejší účinky, kvůli obsahu pektinu z jednoho jablka. Užívání doplňků z jablečného pektinu, jako je Pectin D – koncentrovaná forma pektinu – může způsobit nežádoucí účinky. Poraďte se se svým lékařem, než začnete doplňky z jablečného pektinu užívat (Včetně Slim Pectin).

Slim Pectin PRO

Slim Pectin obsahuje pektin, což je druh vlákniny, která se nachází ve všech rostlinných buněčných stěnách a tkáních. Zatímco všechny mohou obsahovat pektin, množství a koncentrace pektinu se pohybuje rostlinu od rostliny. Podle dietaryfiberfood.com obsahují jablka obzvláště vysoké množství pektinu, a vysoce koncentrovaný jablečný pektin přináší mnoho zdravotních výhod. Jablečný pektin je k dispozici v kůži a dužině čerstvých jablek, nebo jako doplněk stravy.

 • Slim Pectin je rozpustná vláknina obsažená v jablcích a citrusových plodech, která snižuje celkovou a LDL hladinu cholesterolu.
 • Slim Pectin může hrát roli v regulaci tělesné hmotnosti, protože může být použit k omezení příjmu potravy. Dokáže zpomalit průchod potravy z žaludku do tenkého střeva, což zvyšuje pocit sytosti, nebo plnosti.
 • Slim Pectin stojí méně než jablko nebo pomeranč
 • Slim Pectin je všeobecně známý jako bezpečný. Přečtěte si také o doplňku Chocolate Slim a Fuego FIT

slimpectin

Slim Pectin Proti
 • Sohledem na možnost, nejlepším zdroje živin by měly být vždy čerstvé potraviny.

Neexistuje mnoho nevýhody používání doplňku Slim Pectin. Domnívám se, že pokud byste snědli celý pytel jablek, pravděpodobně byste měli bolesti břicha. Raději jím 3 jablka denně, abych nemusela navštěvovat doktora.

Závěry a názory na Slim Pectin:

Já jsem dospěla k závěru, že podle informací od výrobce je Slim Pectin bezpečným produktem s potenciálem pro hubnutí a snižování cholesterolu. Existuje jen velmi málo, pokud vůbec nějaké, důvodů se mu vyhnout, a mnoho dobrých důvodů, proč ho zkusit. Celý život jste pravděpodobně slýchali rčení: “Jablko denně nahradí lékaře.” Možná, že je pektin součástí důvod, proč to tak je 🙂

Doplněk S Jablečným Pektinem Ničí 40% Buněk Rakoviny Prostaty

Bum! Je to úžasná výhoda Slim Pectin. Ve stejné době, kdy budete hubnout, se můžete chránit před rakovinou. Dvě mouchy jednou doplňkovou ranou. Mezi další výhody Slim Pectin patří následující:

 • Regulace trávící soustavy
 • Snížení krevního tlaku a hladiny glukózy.
 • Léčí zažívací poruchy, jako je kolitida, dráždivý tračník, atd
 • Napomáhá zdraví srdce, zpomaluje šíření rakoviny.
 • Pomáhá zabránit vzniku rakoviny plic a tlustého střeva
 • PecinD také působí proti hypertenzi, vředům, žlučovým kamenům, škodám způsobeným cukrovkou a cholesterolu.
Kde Můžete Koupit Pectin?

Nikdy nebyla otázka “Kde si můžete koupit pektin?” zodpovězena tak snadno. Jasnou volbou je navštívit oficiálních internetové stránky Slim Pectin.

Výrobce Slim Pectin má velký rozsah velikostí balení ProPectin, jak oni nazývají jejich pektinový produkt, který je navržen tak, aby vydržel pro krátkodobé, střednědobé či dlouhodobé léčby v závislosti na množství chelace nebo odezvy na potřeby vašeho těla. Slim Pectinis je balený do snadno přenosných sáčků, takže není potřeba být doma, když si berete svoji denní dávku.

INFO: i když je Slim Pectin jen doplňkem, měli byste před použitím opravdu požádat o radu lékaře.

Mějte na paměti, že není dobrý nápad, používat ho, pokud jste těhotná nebo alergická na některou ze složek. Také, pokud jste mladší 18 let a chcete používat Slim Pectin, měli byste se opravdu zeptat svého lékaře nebo rodiče, než začnete.

Jana Vránová 10.11.2016 16:45
To zní podivně… Jenom nějaký prášek s medem a vodou? Raději omez tu pizzu!

Anna Hilská 10.11.2016 17:14
Jsem celkem zvědavá, co se stane. Miluju med! A také potřebuju shodit pár kilo…. asi to zkusím.

Eva Svobodová 10.11.2016 21:25
Wow, to je skvělé! Dobrá práce! Zkusila jsem to taky. Moc se mi to líbí, jsem teď každý den plná energie.

Kristýna Malá 11.11.2016 18:05
Můžete to brát i během kojení? Chci se dostat do formy po porodu, ale nesmím zatím moc cvičit…

Tereza Horáková 12.11.2016 20:26
Můj fitness trenér mi doporučil pektin, abych byla silnější a vydržela déle cvičit. Obyčejný pektin na mě ale nezabírá, takže asi zkusím tento s medem, možná bude fungovat lépe.

Sára Petrová 13.11.2016 14:12
Kristýno, můžeš to brát i během kojení. Brala jsem pektin i v těhotenství. Podařilo se mi zhubnout a neměla jsem žádné alergické reakce.

připomínky a názory Slim Pectin

Leave a Reply