Recenze o Rhino Correct

Pokud čtete tuto recenzi o Rhino Correct, pak můžete sami sebe pochválit za vynaložení extra úsilí při průzkumu před nákupem tohoto produktu.

Nepamatuji si, jak jsem narazil na tento produkt. Musel jsem ho vidět na facebookovém účtu mé ženy, ale to, jak jsem ho objevil, není důležité. Co je důležité je, že jsem ho našel a věřím, že budete mít z tohoto článku, který jsem napsal, i nějaký užitek.

rhino-correctNa první pohled se mi tento produkt s názvem Rhino Correct velmi nelíbí. Tento produkt vlastně funguje proto, že věda, která ho má na svědomí, je již osvědčená a existuje nespočet lidí, kteří s ním dosáhli viditelné výsledky.

Nicméně, tuto recenzi o Rhino Correct nepíšu proto, abych mluvil o tom, zda je účinný nebo ne. Tento článek píšu proto, že se domnívám, že za něj ptají velmi vysokou cenu, když přitom existují i jiné levnější alternativy, které jsou k dispozici na Amazon.com.

Někdy tam jsou produkty, které odhaluji na svém blogu jednoduše proto, že oblbují spotřebitele reklamou a účtují si velmi velkou částku, která neodpovídá jejich vnímané hodnotě.

Před několika měsíci jsem napsal a odhalil produkt s názvem ToePRO. Jde o produkt, který údajně pomáhá při nápravě puchýřů, ale bohužel kvalita je velmi nízká. Navíc, účtují si za něj u zákazníků velmi vysokou cenu, zatímco existuje podstatně levnější alternativa, která již má řadu pozitivních recenzí.

Navíc se obávám, že Rhino Correct je pouze jedním z těchto produktů, které zavádějí zákazníky.

Co je Rhino Correct?

Neuvedu o něm žádnou obsáhlou definici, protože je to prostě spona, která mění tvar nosu. Používá se na tvarování a zvednutí nosu, abyste nemuseli podstoupit nákladnou plastickou operaci známou jako rhinoplastika.

Recenze Rhino Correct
rhino-correctJejich způsob je opravdu jednoduchý, na různých internetových stránkách uvádějí úžasné výsledky, které dodává jejich produkt. Následně má jejich webová stránka pěkně uspořádanou a lákavou grafiku, přičemž tam uplatňují manipulativní taktiku, jakou jsou například pochybné svědectví a falešní lékaři, kteří doporučují Rhino Correct.

Jakmile se dostanete na jejich webovou stránku, už vás mají pod kontrolou, zvláště pokud snadno uvěříte všemu, co čtete. Když se dostanete na jejich objednávkovou stránku, uvidíte, že vás to vyjde na více než PHP 2,000.00 (asi 43 $) za kus!

Opravdu si myslíte, že se tento malý kousek plastu má takovou hodnotu?! Vím, že přepravní poplatky jsou již zahrnuty v této ceně, ale přesto si myslím, že je to příliš mnoho.

Co je levnější a lepší alternativou?

Poté co Rhino Correct odhalil svou pravou tvář, jsem rychle skočil na Amazon.com a hledal jsem podobný produkt.

A skutečně, je tam množství tvarovačů nosu, které jsou k dispozici. Dobrou věcí je, že cena všech těchto produktů se ani zdaleka nepřiblíží k $ 40! Navíc, jsou o nich již napsány i spotřebitelské recenze, které si můžete přečíst, abyste se mohli snadno rozhodnout pro jejich nákup. Pojďme se podívat na některé z nich:

Dr. Rogo Natural Nose Clip

Ze všech tvarujících spon na nos na Amazon.com, Dr. Rogo Natural Nose Clip je tou, která má nejvíce pozitivních recenzí od spotřebitelů a může být dobrou alternativou k Rhino Correct.

Budete pociťovat určitou míru nepohodlí, zejména při jejím prvním použití. Také si budete muset zvyknout na dýchání přes ústa, ale po chvíli si to už ani nevšimnete.

Noste ji na té části nosu, jejíž tvar chcete změnit, asi 15-30 minut každý den. Někteří lidé si všimli viditelné výsledky již za několik dní, ale doporučuje se, abyste ho nosili alespoň měsíc nebo více.

Na koncích spony jsou lepkavé části, aby dobře prieliahala k nosu, a to i tehdy, pokud máte mastnou pleť. Mnoho lidí doporučuje Dr. Rogo Natural Nose Clip kvůli její účinnosti, kvalitě a trvanlivosti.

Upozornění: Před použitím Rhino Correct nebo jiné podobné spony, byste se měli poradit se svým ORL lékařem.

Co si myslíte?

Máte nějakou zkušenost s Rhino Correct? Myslíte si, že je jeho cena rozumná pro spotřebitele, jak jste vy? Bylo by skvělé, kdybyste se o své komentáře podělili pod tímto článkem.

připomínky a názory

Leave a Reply