Hydroface Krém Recenze

Hydroface není vaší obyčejnou formulí pro péči o pleť. Říká se, že funguje jako “kouzelná hůlka ve photoshopu”, která snadno a rychle nechává zmizet vrásky na vaší tváři. Krém Hydroface využívá vysoce kvalitní a účinné látky, které jsou obohaceny o vrásky vyplňující mikročástečky.

Kombinací těchto významných ingredienci získáte prémiovou péči o pleť, která dokáže zlepšit vzhled vaší pleti a se kterou bude vaše pleť krásná a zářící. Co dělá Hydroface výjimečnějším než jiné krémy je, že využívá svou vlastní mikro-technologii pro odstranění příznaků stárnutí.

hydrofacerPro minimalizaci vrásek a jemných rýh kolem očí jakož i úst, se zvykne doporučit ošetření Botoxem, ale toto konkrétní ošetření proti stárnutí je drahé a mohou se někdy objevit nežádoucí vedlejší účinky. To jsou hlavní důvody, proč mnoho lidí vyhledává možnost botoxové injekce. Přestože jste každou vteřinou čím dál starší, stále můžete vypadat mladě a krásně s použitím kosmetiky, která zabraňuje projevům stárnutí tím, že se o vaši epidermu stará nejúčinnějšími živinami z přírody.

Co je kúra proti stárnutí Hydroface?

Kúra Hydroface se skládá ze dvou krémů:

 • Komplex proti vráskám Hydroface DEN / NOC, noční a denní krém na obličej, který stimuluje regeneraci buněk epidermis, podporuje elasticitu a pomáhá hydratovat, zpevňovat a napínat pokožku.
 • Pokroková formule krému na oči Hydroface, která eliminuje tmavé kruhy pod očima, odstraňuje otoky pod očima, jako i minimalizuje vrásky kolem očí.

Oba krémy by se měly používat dvakrát denně. V 1. měsíci používání by měl systém proti stárnutí Hydroface, v souladu s klinickými studiemi, vytvářet úžasné výsledky. Posílí se pružnost a pevnost vaší pleti, zmizí tmavé kruhy pod očima, vaše pokožka bude extrémně hydratovaná a sjednocená.

hydroface-cream

Kromě těchto úžasných výhod jsou výrobky Hydroface i cenově dostupnější ve srovnání s botoxovou kúrou a mohou být i efektivnější volbou nebo alespoň prvním řešením, které můžete vyzkoušet.

Hlavní složky, obsažené v Hydroface komplexu

 • Výtažek z argirelinu – Účinný antioxidant, který eliminuje volné radikály a omlazuje pokožku. Antioxidanty přítomné v přírodní formě vytvářejí dobré výsledky při použití s krémy proti vráskám. To dělá antioxidanty populárními mezi krémy proti vráskám.
 • Argirelin – Progresivní peptid, nezbytný při zmenšení svalového napětí, aby se zabránilo tvorbě vrásek a jemných rýh. Je to pravděpodobně nejpoužívanější ingredience v přípravcích proti stárnutí.
 • Pupalkový olej – Přírodní olej, který obsahuje kyselinu gama-linolenovou (GLA), která je nezbytná pro udržení zdraví kožních buněk.
 • Macrocystis Pyrifera – Mořská řasa, běžně používaná ve výrobcích pro péči o pleť. Obsahuje minerály, vitamin E, a aminokyseliny, které detoxikují pokožku, aby se vytvořila jemná a hladká textura.
 • Kyselina hyaluronová – Pomáhá při zadržování a udržování vlhkosti v pokožce. Také se stará o to, aby byl kolagen zdravý, což má za následek zdravou, a také mladistvěji pokožku.
 • Matrixyl – Řádně testován, jakož i klinicky testovaný peptid, který je nezbytný pro omlazení fibroblastů – buněk, které obvykle zvyšují tvorbu kolagenu v kůži.
 • Serotonin a hydrolyzovaný pšeničný lepek – Směs dvou složek, které působí jako přírodní napínáky pokožky.

Hlavními složkami v krému na oči jsou:

 • N-Hydroxycicinimid – Minimalizuje faktor pigmentace, stejně jako i tmavé plochy na epiderme.
 • Chrysín – Flavonoid, který minimalizuje vzhled přebytečné kožní pigmentace, která je způsobena rozpadem hemoglobinu.
 • Niacinamid – Ve vodě rozpustný vitamín, který hraje významnou roli při udržení vlhkosti v epiderme.
 • Bisabolol – Složka, vyrobená z heřmánku, která minimalizuje podráždění pokožky. Také minimalizuje otok, který se může objevit na kůži.

cenova-hydroface

Účinky Hydroface
 1. Podporuje produkci kolagenu
 2. Redukuje tmavé kruhy pod očima
 3. Minimalizuje vrásky a jemné rýhy
 4. Zlepšuje pružnost a pevnost
 5. Výrazně hydratuje pokožku
 6. Zdravější, sjednocený tón pleti
Závěr a názory na Hydroface

Shrnutím, Hydroface, tento jemný, nemastný přípravek proniká do pleti rychle a dokonce zanechává pokožku hladkou a pružnou. S těmito složkami, není pochyb o tom, že kompletní přípravky dokážou vytvořit na pokožce obličeje a v oblasti kolem očí dobré výsledky.

připomínky a názory

Leave a Reply