Hammer of Thor – Erektilní doplněk 3 hodiny

Hammer of Thor je produkt pro stimulaci erekce a boj s některými příznaky postižení, jako je erektilní dysfunkce nebo předčasná ejakulace. Než začnete mluvit o skutečných účincích Hammer of Thor, je dobré vědět, že tento produkt není léčbou, ale výživovým doplňkem.

Podívejte se, jaké jsou nežádoucí účinky Hammer of Thor

Nemyslím si, že by to bylo dobré myslet na to jako na lék nebo lék na někoho z těchto návyků, důrazně doporučuji mluvit s lékařem, než si koupíte Hammer of Thor, abyste se ujistili, že je to léčba podle něhož se může vypořádat s problémy nejen dočasně eliminovat účinky.

Hammer Of thor   Hammer of Thor: co dělá tento doplněk a jak to pomáhá?

Hammer of Thor je prezentován jako přírodní doplněk. Na oficiálním webu, který prodává v České republice, působí dojem, že je to senzační produkt, který má úžasné výsledky.

Kladivo Thor se nalézá v lahvích obsahujících 36 kapek a zde stojí 1300 Kč se slevou.

Chápu je proto, že mají celý zájem chlubit výrobek a prodávat ho, ale na druhé straně nechápu, proč se celý text na oficiálních stránkách Hammer of Thor zdá jako příběh napsaný středoškolskými studenty, zatímco on by měly být krátké a měly by obsahovat klíčové informace o produktech.

Pokud se podíváme na účinky Hammer of Thor, zjistil jsem to:

  • Nabízí silné erekce. Někteří říkají, že mají podobné účinky jako Tian Li, ale osobně si to nemohu potvrdit a nemám šanci vyzkoušet Hammer of Thor.
  • Zintenzivňuje pohyb v genitáliích – teoreticky to zní dobře, v podstatě není to něco, co se uplatní na místě, nemohu přijít na to, jak to může zvýšit krevní oběh pouze na úrovni genitálií.
  • Nemá žádné vedlejší účinky. Nicméně kontraindikace nevidím kdekoli. Vzhledem k tomu, že Hammer of Thor zintenzivňuje krevní oběh (pozor, pokud jste srdeční a věnujte pozornost všem potenciálním doplňkům, protože většina práce tímto způsobem).

kontraindikace:

Na oficiálních stránkách produktu nejsou uvedeny žádné podrobnosti o kontraindikacích, které má. Z tohoto důvodu se domnívám, že standardní platí pro doplňky s potenciálem.

hammer of thor effects

Takže mým doporučením je mluvit s lékařem před použitím přísady účinku.

Důležité vědět:

Na oficiálním webu Hammer of Thor vidí nějaké pochybné věci o tom, že mluví o těchto kapkách o síle v časopisech pro muže jako MensHealth, Maxim nebo Playboy.

Snažil jsem se najít příslušné články, protože bych si rád přečetl názor odborníka na tento výrobek, ale o tom se vůbec nezmiňuji, a tak jsem dospěl k závěru, že vše je určeno pro obrázek, jak se říká , a ti, kteří prodávají výrobek v České republice, nic jiného než jména těchto časopisů propagují. To je velmi běžná praxe pro výrobky s rozšířením penisu (viz Titan Gel nebo Maxi Size).

Hammer Of thor komm

Hodnocení zákazníků (pareri)

Ráda bych si přečetla vaše názory na tento produkt. Pokud jste je použili a chtěli byste něco napsat o výsledcích, které jste získali, neváhejte napsat pár slov, protože, jak vidíte v článku o Eracto, komentáře a názory klientů jsou velkou pomocí.

Hammer Of Thor Objednat

připomínky a názory

Leave a Reply