Chocolate Slim – ztráta hmotnosti rychle a snadno?

Ach můj bože! Nemohu uvěřit, že je již léto! Vypadá to, že právě včera jsem začala dietu s Chocolate Slim! Bylo to skvělých pár měsíců a nemohla bych být víc nadšená z toho, jak daleko jsem se dostala! Nejen, že jsem zhubla neuvěřitelných 11 kilogramů, ale také jsem získala zcela nový pohled na jídlo a správnou stravu!

Atkins změnil můj život a život mého manžela a také život mé 70leté mámy! Můj manžel a máma začali dietu s Chocolate Slim poté, co viděl, jak úžasně jsem se cítila a jak jsem hubla!

Takž jak jsem se zmínila, je léto. Víte, co to znamená? Loni byly má rozhodnutí … no řekněme nudná. Tento rok jsem začátkem roku zdravější, šťastnější a lehčí, to vše díky správnému stravování, vyzkoušení CHOCOLATE SLIM a cvičení! Dnes bych se s tebou ráda podělila o některé z mých zkušeností z této změny!

A co Chocolate Slim? Sponzorují mě nebo tak něco?

chocolate-slim Mějte na paměti tomto. Nejsem tady, abych vám prodávala CHOCOLATE SLIM nebo vás přesvědčovala ke koupi tohoto produktu. Nejsem sponzorována CHOCOLATE SLIM. Platím za tyto mléčné koktejly, stejně jako kdokoli jiný. Jsem si jistá, že můžete dosáhnout podobných výsledků s ostatním produkty na hubnutí, stejně jako musíte po čas hubnutí vyvíjet nějaké úsilí 🙂

 • Dósahnout své vysněné váhy! {Loni bych si dokonce ani nemyslela, že je to možné}
 • Podělit se o svůj úspěch s Chocolate Slim přes můj blog a oslovit lidi, kteří o tom možná ještě neslyšeli!
 • Stát se osobním trenérem {nebo se na to aspoň začít učit}
 • Uběhnout 5km maraton alespoň každý druhý měsíc! {Hledala jsem ve svém okolí, a je tu 5km maraton každý měsíc. Za 2 týdny poběžím svůj vůbec první 5km maraton a nemůžu se dočkat … velký posun od minulého roku …ani by mě nenapadlo běžet 5km maraton}

Poprvé ve velmi dlouhé době jsem nadšená z dovolené, jsem nadšená mými narozeninami, jsem nadšená z léta a vím, že mi CHOCOLATE SLIM pomohlo dostat se do tohoto bodu!

Chuť není jediný důvod, pro který miluju CHOCOLATE SLIM koktejly…

Jsou dobře přenosné, vždy mám jeden v kabelce nebo uložený do přihrádky v palubní desce!

Láhve mají šroubovací víčko, takže to nemusíte vypít všechno najednou, ani se nemusíte bát, že se vám koktejl vylije {se třemi dětmi, 2 psy a kočkou je tohle něco, o čem opravdu musím uvažovat}

Můžete přidat led a udělat nejchutnější mražený koktejl všech dob! Chocolate Slim je to podobný produkt s Eco Slim.

Hlavním důvodem, proč mám rád tyto koktejly,  je, že sedí mému životu! Jsem milovník čokolády, jak jsem se zmínila a snažím se zhubnout … obecně tyto dvě věci nejdou ruku v ruce, ale s Chocolate Slim to jde!

Chocolate Slim obsahuje 2g sacharidů a jen 160 kalorií! Opravdu si je vychutnávám, ale zároveň vím, že neničím všechnu svoji tvrdou práci!

chocolate-slim

Moje nejoblíbenější způsoby, jak si vychutnat CHOCOLATE SLIM koktejl:

 • Namíchaný s ledem, pro vytvoření lahodného mraženého koktejlu
 • S ovocem jako můj ranní start nebo po mém ranním posilování
 • Pro nabitá energií, když se cítím, jako by už bylo 9 večer a přitom je teprve 1 odpoledne
 • Pro doplnění energie, když jsem na nákupech na cestách a nechci narušovat můj stravovací plán

Pointa je, že VŘELE doporučuji tyto úžasné koktejly. Tak mi řekněte … Jak si  vychutnáváte své CHOCOLATE SLIM koktejly? Dávejte pozor na další aktualizace, připojením se je mně 🙂

CO je celulitida?  Jak může CHOCOLATE SLIM poct?

chocolate-slim

Celulitida je v podstatě důsledek ukládání tuků těsně pod kůži. To se stane, když pojivové tkáně ztrácejí pevnost a kolagenová vlákna zeslábnou, což má za následek, že tukové zásoby jsou rozptýleny a způsobují nerovnosti a boule a hrboly, které nechceme vidět.

PROČ se objevuje? Věk (kůže ztrácí elasticitu), hormonální změny, špatné stravovací návyky, výběr špatného životního stylu, genetické dispozice a akumulace toxicity v našem těle.

Takže, co můžeme udělat, abychom předešli / odstranili / zredukovali celulitidu? Jak může jídlo, které jíme / co pijeme, pomoci? Proč může používání CHOCOLATE SLIM nebo jiných doplňků pomoci?

Zde jsou 2 nutriční/ k životnímu stylu tipy, kterými se můžete začít řídit už dnes:

 • Pijte vodu. Alespoň 8 -10 sklenic / denně. Přemýšlejte o tom, jak by dehydrované tělo vypadalo – scvrklé, zestárlé, hrudkovité (stejně jako celulitida). Čím více vody, tím lépe. Toto nezahrnuje množství vody nebo mléka použitého k přípravě vašeho CHOCOLATE SLIM koktejlu.
 • Omezte sůl – sůl je extrémně kyselá a odvádí minerály z těla. Je také dehydratující. Nezkonzumujte více než 1500 mg soli / sodíku denně. Abychom to dali do souvislostí, 1500 mg jsou jen ¾ čajové lžičky!
Může být CHOCOLATE SLIM náhradou jídla?

Pár lidí se mě zeptalo, jak zdravé je nahradit jídlo Chocolate Slim kokotejly. No, existuje několik proměnných, které zde musíme mít na paměti.

chocolate-slim

Pokud jíte 5 – 6 malých jídel denně a/ nebo nízko-sacharidovou dietu / dietu s vysokým obsahem bílkovin, nemusí být vždy možné nebo praktické připravovat nebo jíst jídla s nízkým obsahem tuku skládající se z bílkovin a komplexních sacharidů.  Také Chocolate Slim je k dispozici v Itálii taky.

Přestože celá jídlo by mělo být vždy vaše první volba, když to situace neumožňuje, nahrazení jídla/ proteinového koktejlu koktejlem jako je CHOCOLATE SLIM, je zdravější než pojídání nezdravých potraviny nebo úplné přeskakování jídel. Pokud si můžete dát kuřecí salát nebo tuňákový sendvič, je lepší zvolit tyto možnosti.

Proteinový koktejl nebo smoothie na druhé straně, je pouze toto – protein. Tyto CHOCOLATE SLIM koktejly obsahují málo nebo žádné sacharidy, tuky a další základní živiny. Proteinové koktejly jsou velmi nízkokalorické a nejsou určeny k nahrazení jídla, takže je vždy dobrá volba jíst zdravé jídlo, pokud můžete. Nahrazujte jídlo CHOCOLATE SLIM koktejly, jen pokud víte, že byste jedli nezdravé jídlo!

chocolate slim objednat

bez komentáře Sobre Chocolate Slim
 1. Pingback: Fuego FIT » Valentine November 19, 2016
připomínky a názory Chocolate Slim

Leave a Reply